Modernizacja rozdzielnic


Podczas prowadzenia prac serwisowych u klientów często spotykamy się ze starą i zaniedbaną instalacją elektryczną, nie rzadko łączoną w kilku miejscach. Przepełnione i nie domykające się rozdzielnice przez lata uzupełniane o dodatkowe obwody czy urządzenia stają się bardzo dużym zagrożeniem. W takich przypadkach bardzo łatwo o zwarcie, upalanie się przewodów czy chociażby sam pożar. Nawet jeżeli tablica rozdzielcza składa się z wielu różnych skrzyneczek łączony przewodami w byle jaki sposób, jesteśmy w stanie pomóc. Zdemontujemy wszystko, zabezpieczymy instalacje elektryczne i wykonamy profesjonalną rozdzielnice zgodnie z normami i przepisami, używając odpowiednio dobranych urządzeń i zabezpieczeń producentów takich jak:

InFuse Łukasz Trzpioła | Instalacje elektryczne, modernizacja rozdzielnic, pomiary elektryczne, serwis, elektryk, Czosnów, Nowy Dwór Mazowiecki, Łomianki InFuse Łukasz Trzpioła | Instalacje elektryczne, modernizacja rozdzielnic, pomiary elektryczne, serwis, elektryk, Czosnów, Nowy Dwór Mazowiecki, Łomianki InFuse Łukasz Trzpioła | Instalacje elektryczne, modernizacja rozdzielnic, pomiary elektryczne, serwis, elektryk, Czosnów, Nowy Dwór Mazowiecki, Łomianki

Serwis awaryjny 24h!

Jeżeli masz problem z instalacją i obawiasz się o własne bezpieczeństwo dzwoń już teraz.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM